E diel, 28.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kabineti i tij, nė mungesė tė tė punėsuarve shqiptarė vazhdon tė pėrgatisė komunikata dhe njoftime pėr aktivitetet e tij vetėm nė gjuhėn maqedonase. E tillė ėshtė edhe komunikata pėr vizitėn e tij nė Turqi dhe takimet me kreu shtetėror turk.
Mė tepėr 


Videoja e cila ka mė shumė se 1.3 milion shikime, pėrfshin njė selfie tė njė njeriu tė veshur me njė shami tė kuqe tė larme e cila ka njė ngjashmėri tė ēuditshme me yllin.
Mė tepėr 


Plazhi i njohur me emrin "La Playa del Amor", ndodhet nė Meksikė nė arqipelagun Islas Marieta, zonė qė konsiderohet si plazhi mė i bukur nė botė.
Mė tepėr Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime