E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të yllit të kinematografisë hollivudiane, Kidman kishte veshur një fustan me një dekolte shumë të hapur, që tregonte “asetet” e saj të reja.
Cili është sekreti në gjoksin e ri të Nicole Kidman?


Nicole Kidman shfaqet ndryshe. Të paktën kështu duket nga fotot e disa viteve më parë, duke e krahasuar me daljet e fundit publike.

46-vjeçarja duket se i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale, sepse fotot tregojnë për një pamje të re të gjoksit të saj.

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të yllit të kinematografisë hollivudiane, Kidman kishte veshur një fustan me një dekolte shumë të hapur, që tregonte “asetet” e saj të reja.

Gjatë një interviste, ylli australian tha se ishte tërësisht natyrale, vetëm kishte bërë disa ndërhyrje me botox në fytyrë.

Aktorja, në gazetën italiane “La Repubblica”, në shkurt të 2013-s, tha: “Nuk do të bëj ndërhyrje.

Kam përdorur botox fatkeqësisht, por jo më, sepse tashmë mund të lëviz muskujt e fytyrës time”.
Cili është sekreti në gjoksin e ri të Nicole Kidman

Publikuar: 16.06.2014 | 12:50
Lexuar: 929 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime