E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arsenali ka një ofertë të re për të arritur te ylli i Schalkes 04, Julian Draxler. “Topçinjtë” pëlqejnë shumë mesfushorin gjerman dhe po mundohen që me çdo kusht ta kenë në radhët e veta.
Arsenali nuk heq dorë: E dëshiron Draxlerin


Arsenali ka një ofertë të re për të arritur te ylli i Schalkes 04, Julian Draxler. “Topçinjtë” pëlqejnë shumë mesfushorin gjerman dhe po mundohen që me çdo kusht ta kenë në radhët e veta.

Sipas “The Sun” shoqëria angleze është e gatshme të ofrojë 20 mln Euro plus kartonin e Lukas Podolskit. Arsenali nuk është e vetmja skuadër në ndjekje të Draxler, pasi talenti i Bluve Mbretëror kërkohet dhe nga disa ekipe të tjera Europiane.

Publikuar: 16.06.2014 | 16:47
Lexuar: 483 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime