E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një gazetare e FTBpro pyet kalimtarët e rastit në Londër, për të shqiptuar emrat e shkruar në letër, të disa futbollistëve të njohur botëror.
Ja sa punë e rënd është të shqiptohen emrat e futbollistëve (Video)Një gazetare e FTBpro pyet kalimtarët e rastit në Londër, për të shqiptuar emrat e shkruar në letër, të disa futbollistëve të njohur botëror.

Përderisa diçka e tillë mund të jetë e lehtë për komentuesit e sportit, se sa e vështirë është kjo për të tjerët mund të bindeni pasi ta shihni videon.


Publikuar: 22.06.2014 | 11:28
Lexuar: 735 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime