E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“ Kujdes, alienėt ekzistojnė

Publikuar: 26.04.2010 | 02:11
Lexuar: 4250 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dedja (11/03/2013 19:38:28) uauuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!11kaq te rrezikshem qenkan???!!!!oh my gad

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime