E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Jam e dashuruar” pa zbuluar personin që i kishte rrëmbyer zemrën.
Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani nuk “fshihen”
Janë ndoshta çifti më i përfolur në mediat rozë për dashurinë e tyre, Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani.

Për këtë histori dashurie ka filluar të përflitet që nga vera e vitit të kaluar, por Armina është mjatuar duke u shprehur vetëm “Jam e dashuruar” pa zbuluar personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Dhe tashmë që divorci i Shkëlzenit nga ish-bashkëshortja është finalizuar ata nuk kanë pse ta mbajnë më sekret lidhjen dhe kanë realizuar një set fotografik për revistën “Who” me nëntitull “Shkëlzeni dhe Armina nuk e fshehin dashurinë e tyre”

Publikuar: 29.06.2014 | 12:45
Lexuar: 3112 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime