E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vendi i famshëm i festave të shfrenuara është mbipopulluar në ditët e para të korrikut ku nuk kanë munguar edhe incidentet e para.
Drogë, dhunë e seks, pushimet e britanikëve në Spanjë
Me rritjen e temperaturave mijëra britanikë kanë përgatitur valixhet e pushimeve dhe një ndër destinacionet e tyre të preferuara është ishulli spanjoll i Ibizas.

Vendi i famshëm i festave të shfrenuara është mbipopulluar në ditët e para të korrikut ku nuk kanë munguar edhe incidentet e para.

Në një rast të tillë, një turist britanik është arrestuar nga policia spanjolle pasi nisi të kafshojë pushuesit e tjerë. Pas arrestimit u mësuar se i riu britanik ishte nën efektin e “Kanibal” një lloj droge ekstreme që autoritetet spanjolle druhen se ka hyrë në ishull dhe është pjesë në festat e shfrenuara që organizojnë lokalet e famshme të ishullit.

Në një tjetër incident protagonistë u bënë sërish britanikët. Këtë herë një e re është filmuar në ishullin e Majorkas teksa kryente akte seksuale me 24 meshkuj në një lokal nate dhe gjithcka…për të përfituar një pije falas që kushtonte 5 euro.

Videoja e filmuar në zonën e njohur si Magaluf ka tronditur opinionin britanik e atë spanjoll. Autoritetet vendase me urdhër të kryebashkiakut kanë nisur një hetim për të identifikuar protagonistët e videos dhe për të gjetur nëse bëhet fjalë për një vepër penale apo jo.
Drogë, dhunë e seks, pushimet e britanikëve në Spanjë
Drogë, dhunë e seks, pushimet e britanikëve në Spanjë

Publikuar: 06.07.2014 | 10:18
Lexuar: 1038 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime