E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Blero dhe Teuta bėhen me vajzė

Publikuar: 28.04.2010 | 03:11
Lexuar: 2948 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mirjeta (06/05/2010 19:19:53) ooooo happy berder to youu blero dhe teuta jeni me te bukrit ne ks veq vazhdoni ju uroj jet te lumtou dhe te gjat ju duaaaa shum po ashtu edhe vajzen e juaj shummmmmmmmm
merita (28/06/2010 23:07:04) tung juve jeni 1 jeni te mrekullushem oj teut poshum mir kedit mesgjedh mashkullin ejetes blero kaqen endrra ime potakishte marur dikush tjeter dotjakisha zili.
LIRIDONA (14/09/2010 01:02:49) JENI ME TE BUKURIT AAAAAAA VEEQQQ BLERO PAK FTYREN E PRISHT HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAH TEUTA I LOVE YOU SHUMM E E BUKUR
LIRIDONA (14/09/2010 01:05:34) QYSH E KI EMRIN BLERO A TJETER QYSHH AAA

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime