E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja ku ndodhet sot makina e blinduar e Enver Hoxhės

Publikuar: 08.07.2014 | 14:29
Lexuar: 1014 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ritvan (28/07/2014 22:43:15) Saksisht ku ndodhet e di njeri??

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime