E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpat Kasapi lidh kontratė pėr tė mbrojtur kėngėt

Publikuar: 28.04.2010 | 14:17
Lexuar: 5368 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hahahahahhah (01/11/2011 11:47:10) ahahahahha

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime