E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja duket në superformë gjatë pushimeve me bashkëshortin e saj, Cash Warren. Ata janë të martuar prej 6 vjetësh dhe kanë 2 vajza, Honor dhe Haven
Aktorja duket në superformë gjatë pushimeve me bashkëshortin e saj, Cash Warren. Ata janë të martuar prej 6 vjetësh dhe kanë 2 vajza, Honor dhe Haven
Jesicca Alba ka punuar shumë fort në palestër për të patur një trup të tonifikuar për rolin e striptistes Nancy Callahan në filmin “Sin City”.

Aktorja duket në superformë gjatë pushimeve me bashkëshortin e saj, Cash Warren. Ata janë të martuar prej 6 vjetësh dhe kanë 2 vajza, Honor dhe Haven

33 vjeçarja kishte zgjedhur një bikini me printet e lëkurës së leopardit. Jessica është duke shijuar këto ditë përpara prezantimit të filmit “Sin City” më 22 gusht në SHBA dhe Britaninë e Madhe.

E ftuar javën e fundit në show-n Jimmy Kimmel ajo tha se me rolin i është dashur që të punojë shumë. “Edhe unë kam anë të errëta, por në filmin “Sin City” luaj një personazh që ka një jetë të errët”, thotë Alba. Në kastin e aktorëve luajnë edhe yjet e kinematografisë Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis dhe Mickey Rourke.

Publikuar: 12.07.2014 | 18:13
Lexuar: 670 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime