E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy reperat që dikur kanë qenë rivalë të përbetuar, ku për shkak të Rihannës edhe janë rrahur, kanë suprizuar të gjithë fansat e tyre teksa kanë postuar një foto të dy së bashku në një studio rregjistrimi.
Rihanna i futi në sherr, muzika i bashkon
Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna ka qenë “molla e sherrit” për dy reperat e famshëm, Drake e Chris Brown.

Por, gabimet që bëri Rihanna i rregulloi muzika.

Dy reperat që dikur kanë qenë rivalë të përbetuar, ku për shkak të Rihannës edhe janë rrahur, kanë suprizuar të gjithë fansat e tyre teksa kanë postuar një foto të dy së bashku në një studio rregjistrimi.

Drake e Brown kanë lënë mënjanë mosmarrëveshjet e hakmarrjen dhe kanë vendosur të bashkojnë forcat në muzikë, e Rihanna është thjesht një kujtim në jetën e tyre.

Publikuar: 12.07.2014 | 19:03
Lexuar: 648 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime