E diel, 30.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e Fakultetit Juridik vizitojnė Sekretariatin pėr Implementimin e Marrėveshjes sė Ohrit

Publikuar: 29.04.2010 | 07:17
Lexuar: 2147 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime