E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“O Brazil ç’të gjeti, ta bënë shtatë me një. Rri në vend se s’ke ku shkon, para ka gjermonë.
Shqiptarët i këndojnë fitores së “gjermonve” dhe humbjes së “brazilionve”! (Video)
Pas fitores 7:1 të Gjermanisë ndaj Brazilit në Botërorin 2014, nga “artistët” shqiptarët doli një “kryevepër” e radhës!

“O Brazil ç’të gjeti, ta bënë shtatë me një. Rri në vend se s’ke ku shkon, para ka gjermonë.

Ah gjermon, gjermon i zi, ku e gjete kete furi, si ja bone shtatë me një, brazilionët janë në zi", është një pjesë e “vargjeve” të këngës.


Publikuar: 16.07.2014 | 13:41
Lexuar: 610 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime