E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesfushori i Bayern Munichut, Toni Kroos, ka zbuluar se ai do të shkojë te Real Madridi dhe marrëveshja do të përmbyllet brenda pak ditësh.
Kroos: Jam lojtar i Realit
Ylli gjerman i cili ishte prej lojtarëve më të mirë në kampionatin botëror, ka thënë për AS se ai do të shkojë te Reali.

Kroos aktualisht po pushon në Mallorca, ku edhe po vrojtohet nga afër nga mediat gjermane.

Kroos u zgjodh lojtari më i mirë në Kampionatin Botëror sipas indexit Castrol të FIFA-s që ka krahasuar të gjitha statistikat e lojtarëve.

Me transferimin e Kroos te Reali pritet kalimi i Khediras te Arsenali.

Publikuar: 17.07.2014 | 04:59
Lexuar: 706 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime