E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Raphael Varane do të takohet me zyrtarët e Real Madridit gjatë këtyre ditëve për të diskutuar rreth të ardhmes së tij.
Varane kërkon pagë më të lartë

Mbrojtësi francez dëshiron rinovimin e kontratës dhe kërkon së paku trefishin e pagës aktuale – njofton Metro. (Aktualisht ai paguhet rreth 31.000 euro në javë).

Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, është duke e monitoruar situatën e 21-vjeçarit.

Blutë janë në kërkim të një mbrojtësi dhe një sulmuesi tjetër, edhe pse deri më tash kanë qenë mjaft të angazhuar në tregun e transferimeve.

Në rast se shefat e Realit nuk i pranojnë kërkesat e Varane, ai pritet ta kërkojë largimin dhe të bashkohet me ish-trajnerin e tij në Stamford Bridge.

Çmimi Varane është rreth 30 milionë euro.

Publikuar: 18.07.2014 | 14:12
Lexuar: 581 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime