E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Sezonin e kaluar nën Pep Guardiola kalova disa përvoja të mahnitshme. Pep është një njeri fantastik dhe një trajner shumë i veçantë," shkroi Kroos në një mesazh në faqen e tij zyrtare në Facebook.
Ja çfarë mendon Kroos për Guardiolan
Lojtari i ri i Real Madrid, Toni Kroos, e ka lavdëruar ish-trajnerin e tij te Bayern Munchen, Pep Guardiola, duke deklaruar se ai e ka ndihmuar për të e bërë një lojtar më të mirë.

"Sezonin e kaluar nën Pep Guardiola kalova disa përvoja të mahnitshme. Pep është një njeri fantastik dhe një trajner shumë i veçantë," shkroi Kroos në një mesazh në faqen e tij zyrtare në Facebook.

"Ai është pa dyshim në mesin e trajnerëve më të mirë që unë kam punuar. Ai ka ndihmuar të zhvillohem si një lojtar."

Publikuar: 18.07.2014 | 23:43
Lexuar: 681 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime