E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bisedė me kėngėtarin ferizajas Xhela Abazi

Publikuar: 19.07.2014 | 14:53
Lexuar: 1318 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arben (19/09/2014 14:30:59) Suksese.. si gjithmon i sukseshem dhe ashtu do jet xhat gjith jetes....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime