E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Të gjithë tifozët e vjetër të Liverpulit do të më mirëkuptojnë për ndjenjat. Nuk mund të vij në stadium e të shpreh emocionet e mia, do të sihte mungesë respekti për përkrahësit e Liverpulit”, mbyll deklaratën presidenti i ri i Liverpulit
Presidenti i ri i Liverpulit, është tifoz i ÇelsitPresidenti i ri i ekipit të Liverpulit është tifoz i Çelsit dhe ndeshjen e nesërme ndërmjet këtyre dy ekipeve nuk do ta ndjekë në stadium.

Është vetë Martin Broughton që e deklaron diçka të tillë. “Kam 55 vjet që jam tifoz i flaktë i Çelsit, dhe nuk mund të transformohem dot menjëherë në tifoz të kundërt, sidomos unë që e kam ndjekur vazhdimisht Çelsin, - tha Broughton, i caktuar si administrator i shitjes së klubit.

“Të gjithë tifozët e vjetër të Liverpulit do të më mirëkuptojnë për ndjenjat. Nuk mund të vij në stadium e të shpreh emocionet e mia, do të sihte mungesë respekti për përkrahësit e Liverpulit”, mbyll deklaratën presidenti i ri i Liverpulit.

Ndeshja ndërmjet Liverpulit dhe Çelsit luhet nesër dhe pritet të jetë vendimtare për titullin kampion, pasi Çelsit i nevojiten tre pikëtm, ndërsa për Liverpulin shpresat për t'u përfaqësuar në Champions për vitin e ardhshëm janë pothuajse zero.

Publikuar: 01.05.2010 | 21:50
Lexuar: 1125 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime