E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė njė lojė   shumė  cilėsore  Rinia  mė e suksesshme

Publikuar: 01.05.2010 | 13:22
Lexuar: 5260 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
emir (05/05/2010 23:04:52) urime skuadres se cajles por mendoj se rrufeja e miletines ka me ekip cilesor por per shkqe xxx cajlja gjendet ne poziten e pare
MILI (08/05/2010 00:45:37) nuk ka si kf rinia :D shpresojm te hy ne ligen e 2

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime