E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një kartelë biblioteke e Elvis Presleyt derisa ai ishte në klasë të shtatë është një prej gjësendeve personale të këngëtarit të ndjerë që pritet të shiten për vlera të mëdha parash në një ankandë në shtëpin e Presleyt në Memfis.
Gjësende personale të Elvisit vendosen në ankandë
Një kartelë biblioteke e Elvis Presleyt derisa ai ishte në klasë të shtatë është një prej gjësendeve personale të këngëtarit të ndjerë që pritet të shiten për vlera të mëdha parash në një ankandë në shtëpin e Presleyt në Memfis.

Kartela që mban nënshkrimin autentik më të hershëm të këngëtarit të njohur, është një nga 72 gjërat personale që pritet të dalin në ankandë në Graceland më 14 gusht, sipas Angie Marchese, drejtoresha e arkivit të Gracelandit.

Publikuar: 24.07.2014 | 17:28
Lexuar: 631 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime