E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, por që përfaqëson fanellën e Gjermanisë në botë, planifikon të rikthehet në Bundesligë. Gjatë një interviste për “Bild”, ai pohon se ka pasur oferta nga klube gjermane.
Mustafi dëshiron të kthehet në Bundesligë
Kampioni i botës, Shkodran Mustafi, është rikthyer me imazh dhe fytyrë të re nga Brazili.

Qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare, por që përfaqëson fanellën e Gjermanisë në botë, planifikon të rikthehet në Bundesligë. Gjatë një interviste për “Bild”, ai pohon se ka pasur oferta nga klube gjermane.

“Si lojtar i kombëtares gjermane do ishte gjëja më e bukur nëse do luaja në Bundesligë. Dhe vërtet kam disa oferta nga klube gjermane”, nënvizoi 22- vjeçari, i cili është në kontratë deri në vitin 2016 me Sampdorian.

Më tej, ai shton: “Po pres të hedh hapin vendimtar. Një klub elitar do ishte perfekt për mua, por së pari më duhet të flas me krerët e klubit italian”.

Publikuar: 24.07.2014 | 18:15
Lexuar: 601 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime