E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trebishti kufitar, fshati ku po bjerret shqipfolja

Publikuar: 02.05.2010 | 06:23
Lexuar: 3798 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rexhep Morina (01/03/2011 06:40:55) Eshte per lavdat puna e juaj qe keni punuar e shkruar qe ne te kemi se qte vajtojme, se une per vedi kam has shum here kur isha i ri ne gjera te ngjajshme me keto qe lexova me larte, psh neper shume zona te Malit te zi se per mbrenda kufijve te shtetit shqiptar se kisha besuar po te mos e kisha lexuar ket artikull.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime