E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk kanë të ndalur fjalët për jetën e shthurur që ka bë pop-princeza Britney Spears. Nëna e këngëtares Lean Spears (53), pohon se vajza e saj ka filluar të konsumoj alkool që nga mosha 13 vjeçare ndërsa virgjërinë e ka humbur në moshën 14 vjeçare me një futbollist 18 vjeçar.
Britney Spears si 14 vjeçe filloi të ketë seks, ndërsa 15 vjeçe të drogohet
Nuk kanë të ndalur fjalët për jetën e shthurur që ka bë pop-princeza Britney Spears. Nëna e këngëtares Lean Spears (53), pohon se vajza e saj ka filluar të konsumoj alkool që nga mosha 13 vjeçare ndërsa virgjërinë e ka humbur në moshën 14 vjeçare me një futbollist 18 vjeçar. Në moshën 15 vjeçare shkoi në Los Angeles të incizoj albumin e parë të saj ‘’Baby one more time’’ dhe atëherë hyri edhe në botën e drogës. Nëna mendon se fajtori kryesor për krizën psikike që kalon vajza e saj është karriera e hershme e saj. Tani ajo ndjen keqardhje pse nuk ka tentuar të ndalon vajzën e saj që tjerët ta trajtojnë si objekt seksual, posaçërisht në video-spotet që ajo i realizonte. Kur mbushi 16 vjeç e njohu Justin Timberlake dhe që atëherë pohonte se është e virgjër. Kriza artistike dhe emocionale dhe sot është pjesë Britneyt, e cila ende vuan nga pasojat e karrierës së saj të hershme. shqip1

Publikuar: 06.10.2008 | 10:58
Lexuar: 4056 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gre$@ (29/05/2010 16:26:13) o ma e mira je

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime