E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

National Enquirer raporton se Vera Baker ka punuar per vite me Barack Obama, ne ngritjen e fondeve per fushaten e tij zgjedhore (duke perfshire edhe presidencen): Gjithashtu, ne vitin 2004 kishte nje marredhenie me presidentin aktual amerikan. Per me teper, Zonja e Pare Michelle e zbuloi kete tradhti atehere dhe e fali burrin.
Skandal: Obama tradhëton gruan me sekretaren e tij


Plas skandali i radhes me presidentet e Shteteve te Bashkuara te Amerikes, pas seks-gejtit te Bill Klintonit me sekretaren e tij eshte dhe presidenti aktual Barak Obama qe ia ka “dredhur” te shoqes.

Keshtu edhe njerezit e medhej nuk bejne perjashtim ne c'rregullimet e raporteve bashkeshortore, te pakten sikunder shkruan sot National Enquirer e cila raporton se Obama tradhton gruan e tij Michell me 36 vjecaren Vera Baker.

National Enquirer raporton se Vera Baker ka punuar per vite me Barack Obama, ne ngritjen e fondeve per fushaten e tij zgjedhore (duke perfshire edhe presidencen): Gjithashtu, ne vitin 2004 kishte nje marredhenie me presidentin aktual amerikan. Per me teper, Zonja e Pare Michelle e zbuloi kete tradhti atehere dhe e fali burrin.
Vera Baker

Por tani sipas National Enquirer lidhja midis Baker dhe Obama vazhdon ende duke iu referuar deshmise se nje shoferi taksie qe ka shoqeruar Obama dhe Baker ne nje hotel, ku te dy do te kalonin naten se bashku.

Kjo konfirmohet edhe nga nje burim i besuar ne mesin e stafit te Presidentit, si dhe nga nje video kamera survejimi e hotelit. Nese “bomba”e leshuar nga National Enquirer eshte e vertete, padyshim eshte nje nga lajmet me te bujshme te vitit.

Publikuar: 02.05.2010 | 11:40
Lexuar: 3436 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
toti (24/10/2010 17:38:50) po kjo narmale be ash ka bahet n ks ose n sh e bashkuara te amerike sssss eeeeeeeeeeeseksi asht

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime