E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vendi i “pranverės sė pėrjetshme”, aty ku nuk bie kurrė shi (FOTO)

Publikuar: 31.07.2014 | 12:34
Lexuar: 564 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime