E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Boksieri Shannon Briggs është shfaqur në një restorant të njohur në Hollywood të Floridës dhe ka filluar të hajë ushqim nga pjata e kampionit të botës Wladimir Klitsckho.
Mos ia prek ushqimin luanit (Video)Ukrainasi është dukur shumë i qetë nga ky provokim dhe e ka pyetur mysafirin e paftuar nëse do të dëshironte pije me ushqimin.

Më pas ia ka derdhur gotën në kokë dhe Briggs ka reaguar duke thyer një gotë me ç’rast e ka prerë dorën.

Sigurimi ka reaguar menjëherë për ta nxjerrë jashtë lokalit, ndërsa Shannon e ka prerë edhe këmbën.

Ai është dërguar në spital për t’u mjekuar nga këto lëndime.


Publikuar: 03.08.2014 | 12:21
Lexuar: 778 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime