E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bertina, lady in red shijon popullaritetin me miqtė

Publikuar: 03.05.2010 | 08:41
Lexuar: 2998 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
BESA (25/06/2010 23:15:31) je shum e mir ma e mira se krejt vajzat e bba3

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime