E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paris Hilton do të fitojë 1.6 milionë funte për katër net punë si pjesë e turneut të saj dymujor si DJ.
Paris Hilton nis turneun e saj si DJ, 200 mijë funte në orë


Bukuroshja e pasur të mërkurën mbrëma filloi turneun prej 13 koncertesh me disa lëshime muzike në klubin e Ibizas, Amnesia, ku ajo ka rezidencë.

Dhe Paris ka futur në konto mbi 200 mijë funte në orë vetëm për shkak se e ka shtypur gishtin në butonin “play”, pasi të tjerët raportohet se e kanë bërë punën më të madhe teknike.

“Ajo fiton 1.6 milionë funte nga vetëm katër net – 207,000 mijë funte në orë”.

“Publiku duket se kënaqej me të, por shumica e tyre e vërenin se ajo thjesht shtypte butonin play për të lëshuar megamiksin e Beyonce”, ka thënë burimi për The Sun.

Edhe Paris ka konfirmuar përmes faqes së saj në Twitter se ka fituar këtë shumë për katër net punë.
Paris Hilton

Publikuar: 08.08.2014 | 20:06
Lexuar: 683 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime