E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Barcelona thotë se ka nënshkruar me Thomas Vermaelen nga Arsenali edhe pse ai është i lënduar.
Vermaelen arrin te Barcelona i lënduar28-vjeari të dielën u prezantua në Nou Camp pas kompletimit të transferimit të tij te skuadra katalanase dhe tha se nuk ishte 100 për qind i gatshëm pas u lëndua në fitoren 1-0 të Belgjikës ndaj Rusisë në Botëror.

“Thomas Vermaelen e ka lënduar tejzën e gjurit të djathtë gjatë Kupës Botërore në qershor. Lojtari do t’i nënshtrohet fizioterapisë, dhe evoluimi i lëndimit do të përcaktojë edhe kohën kur ai do të rikthehet në stërvitje”, thuhet në deklaratë.

Publikuar: 12.08.2014 | 12:48
Lexuar: 522 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime