E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kim Kardashian tani më e njohur se femra më e nxehtë e globit ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar ku shihet se si një polic ia ka "ngulur" syte nga pas.
Polici habitet pas të pasmeve të Kim Kardashianit


As edhe polici në detyre nuk mund ti rezistojë të pasmeve më të famshme në botë. Kim Kardashian tani më e njohur se femra më e nxehtë e globit ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar ku shihet se si një polic ia ka "ngulur" syte nga pas.

Publikuar: 13.08.2014 | 10:13
Lexuar: 697 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime