E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të dobët jugore dhe me temperaturë deri 37 gradë Celsius.
Mot me diell me temperaturë deri 38 gradëMoti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me erë të dobët jugore.

Temperatura do të lëvizë prej 29 deri në 38 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të dobët jugore dhe me temperaturë deri 37 gradë Celsius.

Të shtunën pasdite do të ketë rënie të masës më të freskët ajrore nga veriu e cila të dielën do të ketë kushte për erë të përforcuar veriore, rënie të temperaturës për rreth 5 gradë dhe reshje të dobëta lokale të shiut.

Publikuar: 13.08.2014 | 11:11
Lexuar: 656 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime