E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e USHT-sė fitojnė ēmimin e parė nė Kongresin studentor nė Manastir

Publikuar: 05.05.2010 | 00:23
Lexuar: 4863 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime