E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kultura & Populli shqiptar

Publikuar: 07.05.2010 | 16:02
Lexuar: 5065 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
KLEOPATRA (18/04/2013 21:47:45) ME PELQEN MENYRA SE SI ESHTE SHKRUAR KJO HISTORI ME ME VLERE PER MUA DHE SHPREJA E FJALEVE
DORENTINA (28/10/2013 15:10:02) mua me pelqen kjo shum sepse flet per popullin shqiptar se si ka qen ne te kaluarn dhe qe ka qen nje poull ku armikut nuk i ka leju qe te na merrnin traditat tona
afrimi qe ta rrasi ke brimi (08/11/2017 20:14:05) si ma thith

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime