E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lajmi i largimit të Migjen Bashës nga Torino ka mbërritur edhe në Zvicër. Për mesfushorin kosovar tani po shpreh interesim edhe skuadra e njohur e këtij vendi, Young Boys.
Young Boys futet në garë për Bashën
Sipas informacioneve që vijnë nga mediat evropiane, klubi zviceran së shpejti do të nisë edhe ofertën drejt anëtarit të Kombëtares së Shqipërisë dhe klubit të tij aktual, duke shpresuar në një marrëveshje të mundshme, transmeton Tribuna.

Një ditë më parë për Bashën kishte shprehur interesim edhe skuadra gjermane Braunschëeig, por pa bërë ndonjë lëvizje më konkrete. Ndryshe, Basha mund të qëndrojë edhe në Itali, pasi që thuhet se atë e kërkon edhe Bologna.

Publikuar: 22.08.2014 | 19:06
Lexuar: 468 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime