E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një video të realizuar në Australi, italiani shihet shumë i qetë para dy bukurosheve në bikini.
Pirlos nuk i bëjnë përshtypje as këto loçka


Andrea Pirlo njihet si një futbollist tejet i qetë. Ai ashtu duket të jetë edhe para femrave. Në një video të realizuar në Australi, italiani shihet shumë i qetë para dy bukurosheve në bikini.

Publikuar: 25.08.2014 | 22:54
Lexuar: 922 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime