E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Al Pacino shijon dashurinė me bukuroshen 40 vjeē mė tė re

Publikuar: 27.08.2014 | 13:37
Lexuar: 900 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime