E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjithashtu, një zyrtar amerikan tha se deri në 1,000 trupa ruse tashmë e kanë kaluar kufirin jugor të Ukrainës për të luftuar së bashku me pro-rusët në Ukrainë.
CNN: Rusia nisi pushtimin e Ukrainës lindore

Një oficer i lartë i ushtrisë ukrainase ka thënë se për momentin ndodhë një pushtim në shkallë të gjerë,raporton CNN.

Gjithashtu, një zyrtar amerikan tha se deri në 1,000 trupa ruse tashmë e kanë kaluar kufirin jugor të Ukrainës për të luftuar së bashku me pro-rusët në Ukrainë.

Zyrtarët amerikanë thanë se trupat ruse ishin të përfshirë drejtpërdrejt në luftimet e orëve të fundit, pavarësisht mohimeve të Moskës.

Publikuar: 29.08.2014 | 13:44
Lexuar: 575 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime