E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përveç kësaj kënge, Ardiani këtë verë ka ardhur edhe më një këngë që e kishte në bashkëpunim me Genta Ismajlin dhe Dj Dalool dhe deri më tani kënga ka arritur deri në 1 milion e 800 mijë shikime në ‘Youtube’.
Ardian Bujupi sjell ‘Boom Rakatak’
Nuk ka shumë ditë që këngëtari me origjinë shqiptare Ardian Bujupi ka nënshkruar kontratë me ‘Universal Music’ fraksionin e ‘SMS Audio’ që menaxhohet nga 50 Cent dhe menjëherë ka dalë me një projekt të ri muzikor që i bie të jetë i pari nën këtë menaxhim.

Kënga quhet ‘Bloom Rakatak’ e cila është realizuar edhe me videoklip. Sikurse klipi, ashtu edhe kënga janë shumë të ‘nxehta’ ashtu siç Ardiani di t’i bëjë. Kënga është realizuar nga Dj Mase dhe Fony kurse teksti nga Big Ali dhe Lumidee ndërsa për klipi është punuar nga Sergej Rezvanov dhe Eugen Kazakov.

Përveç kësaj kënge, Ardiani këtë verë ka ardhur edhe më një këngë që e kishte në bashkëpunim me Genta Ismajlin dhe Dj Dalool dhe deri më tani kënga ka arritur deri në 1 milion e 800 mijë shikime në ‘Youtube’.

Publikuar: 31.08.2014 | 11:00
Lexuar: 720 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime