E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dortmundi do të paguajë 8 milionë euro për këtë transfer. Japonezi, rikthehet në shtëpinë e tij, pas dy viteve të dështuara në Manchester United.
Kagawa rikthehet te Dortmundi

Borussia Dortmund ka arritur që të rikthejë në ekip yllin e dikurshëm, Shinji Kagawa.

Lojtari ka vendosur që të nënshkruajë kontratën katërvjeçare me Dortmundin dhe sipas "Bild" pritet së shpejti zyrtarizimi.

Dortmundi do të paguajë 8 milionë euro për këtë transfer. Japonezi, rikthehet në shtëpinë e tij, pas dy viteve të dështuara në Manchester United.

Publikuar: 31.08.2014 | 16:20
Lexuar: 649 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime