E shtunë, 24.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkėndie Mujaj, skena pornografike mbi bilardo (FOTO)

Publikuar: 01.09.2014 | 17:06
Lexuar: 1701 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime