E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto rrënjë të drogës u gjetën muajin e kaluar në disa pjesë të rajonit të Tetovës.
Asgjësohen rreth 1 mijë rrënjë “kanabis sativa” në Tetovë
Rreth 1000 rrënjë të bimës narkotike “kanabis sativ” janë asgjësuar mbrëmë në furrën e fabrikës “Jugohrom” në Jegunovc të Tetovës.

Këto rrënjë të drogës u gjetën muajin e kaluar në disa pjesë të rajonit të Tetovës.

Procesi i asgjësimit dhe shkatërrimit u ndoq nga prokuroria dhe përfaqësues të Ministrisë së Brendshme.

Publikuar: 02.09.2014 | 18:49
Lexuar: 632 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime