E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Albumi i saj “My Everything” ka debutuar në krye të top-listës pasi deri më tani ka shitur më shumë se 165 mijë kopje.
Ariana Grande siguron pozitën e parë në 'Billboard'


Këngëtarja Ariana Grande ka qëndruar në pozitën e parë të top-listës Billboard për javën e dytë me radhë.

Albumi i saj “My Everything” ka debutuar në krye të top-listës pasi deri më tani ka shitur më shumë se 165 mijë kopje.

Kjo është hera e dytë që këngëtarja siguron pozitën e parë me dy albumet e saja që nga viti 2010. Këtë sukses më parë e ka arritur Susan Boyle me albumet e saj “I Dreamed A Dream” dhe “The Gift”.

Në pozitën e dytë të top-listës gjendet Brad Paisley me albumin e tij “Moonshine In The Trunk”, derisa Sam Smith me albumin “In The Lonley Hour” ka siguruar pozitën e tretë.

Publikuar: 04.09.2014 | 13:49
Lexuar: 771 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime