E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një përfaqësues i çiftit tha së Scarlett dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore, por kërkojnë intimitet dhe dëshirojnë që vajza e tyre të mos rritet në qendër të vëmendjes.
Scarlett Johansson bëhet nënë, lind vajzë

Aktorja amerikane Scarlett Johansson solli në jetë, vajzën e saj të parë. 29-vjeçarja dhe i fejuari i saj Romain Dauriac e kanë quajtur Rose.

Një përfaqësues i çiftit tha së Scarlett dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore, por kërkojnë intimitet dhe dëshirojnë që vajza e tyre të mos rritet në qendër të vëmendjes.

Johansson dhe francezi Dauriac, ish-gazetar janë njohur në vitin 2012 dhe në muajin mars të këtij viti u bë publik lajmi se Scarlett ishte shtatzënë. Martesa me Dauriac do të jetë e dyta për aktoren, pasi ajo ka qenë e martuar me parë më aktorin Ryan Reynolds gjatë viteve 2008-2011.

Publikuar: 05.09.2014 | 10:12
Lexuar: 661 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime