E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Marca nënvizon se Mourinho ka zgjedhur hotelin Mirasierra Suites në Madrid për finalen e Champions, hotel ku shkojnë të kontaktuarit e Realit.
Mediat spanjolle të sigurta: Mourinho tek Reali

Shtypi spanjoll është i sigurtë: Jose' Mourinho do të jetë trajneri i ardhshëm i Realit të Madridit.

“Mourinho nxitohet për tek Madridi”, kështu hapet “As”, sipas së cilës tekniku ka vendosur tashmë të lërë Interin.

Marca nënvizon se Mourinho ka zgjedhur hotelin Mirasierra Suites në Madrid për finalen e Champions, hotel ku shkojnë të kontaktuarit e Realit.

Ndërkohë “ABC” flet për shumat e mundshme të blerjes së tij që shkojnë deri në 50 milionë euro për 3 vjet./top-chanel/

Publikuar: 11.05.2010 | 13:30
Lexuar: 1089 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime