E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe 23 vjeqarja u sigurua edhe të martën në mbrëmje se kishte veshur diqka shumë të guximshme, në natën e Fashion Rocks.
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelinRita Ora tashmë njihet për sensin e guximshëm për veshjet e saj.

Dhe 23 vjeqarja u sigurua edhe të martën në mbrëmje se kishte veshur diqka shumë të guximshme, në natën e Fashion Rocks.

Bukuroshja bionde i kishte lidhur flokët e saj lartë, sikurse i lidhin vajzat, dhe kishte veshur një fustan të shkurtër të zi, që i jepte pamjen e një princeshe
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin
Rita Ora sexy dhe në skenë kap për prapanice modelin

Publikuar: 10.09.2014 | 14:40
Lexuar: 1372 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime