E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cana merr ēmimin

Publikuar: 11.05.2010 | 20:23
Lexuar: 2338 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
muhamed veliu (13/05/2010 03:03:03) ky lajm eshte i vjedhur nga TopChannel. Eshte skandaloze dhe e turpershme qe ju vidhni punen e dikujt tjeter.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime