E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe një shqiptar nga Maqedonia vdes në luftë në Irak. Bëhet fjalë për 28 vjeçarin M. M. nga Shkupi i cili para dy ditëve është vrarë gjatë luftimeve në qytetin Basra.
E tmerrshme, edhe një shqiptar vritet në Irak

Edhe një shqiptar nga Maqedonia vdes në luftë në Irak. Bëhet fjalë për 28 vjeçarin M. M. nga Shkupi i cili para dy ditëve është vrarë gjatë luftimeve në qytetin Basra.

Siç lajmëron “Kanal 5”, jozyrtarisht shtetasi i Maqedonisë ka qenë pjesëtar i “xhihadistëve” dhe shpesh herë ka qëndruar në Gjermani.

Për “Kanal 5” nga MPB thonë se pas daljes së fundit të tij nga vendi, më nuk është regjistruar kthim i tij prapa.

Ai është shtetasi i dhjetë i Maqedonisë që humb jetën në luftimet në Irak dhe Siri.

Publikuar: 12.09.2014 | 15:53
Lexuar: 689 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime