E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E dinim se do të vuanim paksa, por arritëm të mbroheshim mirë dhe pastaj e morëm fitoren, unë po riaftësohem dhe ne po bëhemi më të mirë si ekip”, ka theksuar 22-vjeçari.
Neymar: Messi është më i miri

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, edhe një herë e ka përshkruar bashkëlojtarin e tij, Lionel Messi, si më të mirin në botë.

Braziliani i shënoi të dy golat në fitoren prej 2-0 ndaj Athletic Bilbaos, ndërsa në të dyja rastet u asistua nga argjentinasi.

“Jam shumë i kënaqur me lojën e sotme. Shkoi për mrekulli me dy golat, Messi është më i miri në botë është një yll. E dinim se do të vuanim paksa, por arritëm të mbroheshim mirë dhe pastaj e morëm fitoren, unë po riaftësohem dhe ne po bëhemi më të mirë si ekip”, ka theksuar 22-vjeçari.

Publikuar: 14.09.2014 | 10:36
Lexuar: 525 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime