E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në aksident janë përfshirë vetura BMW dhe Opel Zafira, me ç'rast fatmirësisht me lëndime të lehta ka përfunduar shoferi i BMW-së.
Aksident i rëndë në Tetovë (FOTO)Sonte ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën magjistarle Tetovë-Jazhincë, ose më saktësisht afër restorant Kalabria, në Përshefcë.

Në aksident janë përfshirë vetura BMW dhe Opel Zafira, me ç'rast fatmirësisht me lëndime të lehta ka përfunduar shoferi i BMW-së.
Aksident i rëndë në Tetovë

Publikuar: 15.09.2014 | 09:48
Lexuar: 677 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime